Call Now ButtonBizi Hemen Arayınız
Çatı İzolasyonu

Binalarınızda ısı kaybı olmaması için çeşitli izolasyonlar yapmanız gerekmektedir. Bu konuda en önemlisi ise ÇATI İZOLASYON yapımıdır. Çatı izolasyonu sayesinde , üst taraftan gelen hava farklılığı Önemli ölçüde azaltılmış olur. Burada önemli olan yapılacak olan izolasyonun kaliteli olmasıdır. Aksi takdirde istediğiniz sonuç elde edilememiş olur.

PEKİ ÇATI İZOLASYONU NASIL YAPILIR?

Çatıların, binaların nemden rutubetten, terleme yapmaktan ve küflenmeden koruma anlamında ilk aşama çatı izolasyonudur. Çatı izolasyonu her konuda size tasarruf yapmaktadır. Enerji , ısı ve yağmur sularının çatıya ve yapının devamına zarar vermemesi için elzemdir.

Çatılarınıza yapacağınız çatı izolasyonu , kaliteli bir çatı yapımı aylık tükettiğiniz enerji harcamasından sizi ve bütçenizi aşırı bir şekilde rahatlatacaktır. Yapmış olanın çatı izolasyonu çatının mevsimler ısı , kar , yağmur sularından korunmasını ve alt tabakalara geçmesini engellemektedir. Dışarıdaki soğuk havanın içeri girmesini her şekilde engellemektedir.

Çatıların yapımında kullanılan her malzemenin belli bir kullanım süresi (ömrü) vardır. Bu malzemeler, doğa olaylarından etkilenerek ısı ve nem ( hava değişimi ) etkilenirler. Zaman içinde doğa şartlarından olumsuz etkilenebilirler ve bu etkilenme sonucunda ise deforme olurlar. Tabi bunlar günümüzde kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik ile daha uzun bir ömre sahip çatı yapılmaktadır. Çatı fiyat hesaplama, çatı maliyeti, çatı ne kadara yapılır, çatı fiyatı, çatı malzemeleri, çatıda kullanılan malzemeler gibi sorularınızı bizi arayıp sorabilirsiniz.

Çatılarınızda kullandığımız malzemeler kaliteli olup çatı ustası sizlere hizmet verirken bu çatıyı 25 yıl boyunca kullanacağınız şekilde uzun ömürlü olarak yapmaktadır. İstanbul çatı yapan firma, İstanbulda çatı yapımı, İstanbul çatı ustası, İstanbul çatı onarımı hizmetlerimiz arasındadır. Öztoprak çatı firması olarak ustalarımız Türkiye’nin 81 ilinde ve tüm ilçelerinde, köylerinde, kasabalarında her türlü çatı onarımı, çatı tadilatı, çatı tamiri, çatı tadilatı ile işinizi kolaylaştırıyoruz. Çatı ustalarımız gelip ücretsiz olarak alan keşfi yapmakta ve çatınız için gereken her türlü işlemi istediğiniz şekilde uyarlamaktadır.

Öztoprak Çatı inşaat firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bizleri her türlü ahşap çatı yapımı , çatı tamiri çatı onarımı , çatı izolasyonu , çatı su yalıtımı , çatı ısı yalıtımı ve çatı ustalığı gerektiren her iş için arayıp çatı ustalarımızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Öztoprak İnşaat olarak , Çatı ustalarımız sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Yapmış olduğumuz işler teminatımızdır.

Çatı İzolasyonu

Çatı Yapım & Onarım Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Öztoprak Yapı İnşaat olarak Adan Zye çatı işleriniz ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuştur.